VÝROBA

Přímá výroba všech typů světelné
i nesvětelné reklamy ve vlastní výrobní hale.

NEON centrum vyrobaPřímá výroba všech typů světelné i nesvětelné reklamy ve specializované výrobní hale s použitím moderní technologie, kvalitních materiálů a prověřených světelných zdrojů.

Jen málokterá společnost se může pochlubit vlastní výrobní halou s vybavením pro výrobu světelných reklamních zařízení a to včetně reklam velkých rozměrů. NEON centrum s.r.o. vnímala vlastní výrobu jako prioritu od samotného začátku svého vzniku. Jen tak se dá dosáhnout té nejlepší kvality za nejnižší cenu.

Výrobní hala NEON centrum s.r.o. je záměrně situována v hraničním městě Mikulášovice na severu Čech, kde tímto pomáháme snižovat vysokou nezaměstnanost. Tato poloha navíc poskytuje výhodu při spolupráci s našimi německými partnery, jejichž přízni se dlouhodobě těšíme díky naší spolehlivosti a vysoké kvalitě výrobků.

Disponujeme všemi potřebnými stroji potřebnými k výrobě světelné reklamy. Své pracovníky pravidelně školíme, abychom zakázky plnili řádně v termínu a byli maximálně úspěšní. Reklamu jsme schopni vyrobit a zhotovit včetně odborného elektropropojení a instalace, tzv. od A do Z.

Dnes už má většina světelných reklamních zařízení světelný zdroj moderní technologii LED diody, kde dokážeme přesně zvolit typ a jejich přesné rozmístění, aby se netvořily nechtěné ani sebemenší stíny a reklama tak byla kompletně prozářená. Pořád však realizujeme i takové zakázky, kdy je zapotřebí použití neon. systémů. Za tímto účelem disponujeme profesionálními a zkušenými skláři, kteří dokážou nad hořákem mistrně vytvarovat skleněné trubice do těch nejrůznějších tvarů a podob, dle požadavků zadavatele.

View the embedded image gallery online at:
https://neoncentrum.cz/cs/item/12-vyroba.html#sigFreeId7f0973d310

  • ENTERPRISE OFFICE CENTER

    Výroba a instalace reklamního označení budovy ENTERPRISE OFFICE CENTER, Praha. Realizace 2016, výroba a instalace reklamního označení budovy ENTERPRISE OFFICE CENTER, Praha.

  • KOSTAL ČR

    Výroba a instalace reklamních označení KOSTAL – Zdice u Prahy. Realizace 2017.

Další novinky