VÍTEJTE!

BB-centrum-PrahaSeznamte se se společností NEON centrum s.r.o., českým výrobcem a dodavatelem reklamních zařízení. Pro nás zásadní: Vaše reklama je naše vizitka! Jsme připraveni na realizace i těch nejsložitějších projektů. Vaši reklamu nainstalujeme i v těch nejhůře dostupných místech. V nejrychlejších termínech pokryjeme reklamním označením všechny Vaše provozovny v zemi, Evropě nebo celém světě.

NEON centrum s.r.o. má ve svém oboru velké zkušenosti a na trhu působí od roku 1997. Svou prosperitu dokáže udržet i v nepříznivých časech hospodářské krize, a tím poskytuje všem svým klientům jistotu garancí a záruk. Za neustálé zdokonalování ve výrobě a instalaci světelné reklamy (tzv. „Na klíč“) vděčí svému dynamickému kolektivu. Spolu s moderní technologií a jejím rychlým využitím na trhu se společnost více jak 15 let řadí mezi špičku předních dodavatelů reklamních zařízení.

 

 

  • ENTERPRISE OFFICE CENTER

    Výroba a instalace reklamního označení budovy ENTERPRISE OFFICE CENTER, Praha. Realizace 2016, výroba a instalace reklamního označení budovy ENTERPRISE OFFICE CENTER, Praha.

  • KOSTAL ČR

    Výroba a instalace reklamních označení KOSTAL – Zdice u Prahy. Realizace 2017.

Další novinky