Společnost NEON centrum s.r.o. je českým výrobcem a dodavatelem reklamních zařízení. Pro nás zásadní: Vaše reklama je naše vizitka!

Jsme připraveni na realizace i těch nejsložitějších projektů. Vaši reklamu nainstalujeme i v těch nejhůře dostupných místech. V nejrychlejších termínech pokryjeme reklamním označením všechny Vaše provozovny v zemi, Evropě nebo celém světě.

NEON centrum, s.r.o.NEON centrum s.r.o. má ve svém oboru velké zkušenosti a na trhu působí od roku 1997. Svou prosperitu dokáže udržet i v nepříznivých časech hospodářské krize, a tím poskytuje všem svým klientům jistotu garancí a záruk. Za neustálé zdokonalování ve výrobě a instalaci světelné reklamy (tzv. „Na klíč“) vděčí svému dynamickému kolektivu. Spolu s moderní technologií a jejím rychlým využitím na trhu se společnost více jak 15 let řadí mezi špičku předních dodavatelů reklamních zařízení.

Jen málokterá společnost se může pochlubit vlastní výrobní halou s vybavením pro výrobu světelných reklamních zařízení a to včetně reklam velkých rozměrů. NEON centrum s.r.o. vnímala vlastní výrobu jako prioritu od samotného začátku svého vzniku. Jen tak se dá dosáhnout té nejlepší kvality za nejnižší cenu. Výrobní hala NEON centrum s.r.o. je záměrně situována v hraničním městě Mikulášovice na severu Čech, kde tímto pomáháme snižovat vysokou nezaměstnanost. Tato poloha navíc poskytuje výhodu při spolupráci s našimi německými partnery, jejichž přízni se dlouhodobě těšíme díky naší spolehlivosti a vysoké kvalitě výrobků.

Disponujeme všemi potřebnými stroji potřebnými k výrobě světelné reklamy. Své pracovníky pravidelně školíme, abychom zakázky plnili řádně v termínu a byli maximálně úspěšní. Reklamu jsme schopni vyrobit a zhotovit včetně odborného elektropropojení a instalace, tzv. od A do Z.