Illuminated advertising in top design

Mezi klienty společnosti NEON centrum se řadí také designeři, kteří u nás hledají nejen vysokou kvalitu a spolehlivost, ale též top design reklamního prvku, coby součásti interiéru. Náš odborný tým neustále sleduje vývoj nejnovějších technologií a materiálů ve světě. Tím zaručujeme svým odběratelům jistotu moderního designu reklamy, která tak upoutá pozornost zákazníků toužících po luxusu. 

Příkladem za všechny uvádíme naše výrobky pro GUERLAIN Praha v ul. Dlouhá v Praze 1. Celá provozovna GUERLAIN je projektována renomovaným architektem s velkým důrazem na design a kvalitu provedení. Výsledkem naší spolupráce je dodání několika reklamních světelných závěsných oboustranných panelů, jednostranných fasádních panelů a různých reklamních prvků do interiéru provozovny, včetně instalace a elektro oživení. Dále pak exteriérové reklamní světelné panely s nápisem GUERLAIN nad skleněnými výlohami a reklamním označením nad hlavním vchodem do provozovny. Všechny panely jsou důmyslně zajištěny revizními otvory tak, aby nenarušovaly design interiéru.

Přestože některá světelná reklamní zařízení stále ještě využívají dávno zaběhnutý světelný zdroj neonové systémy, v současné době je již, až na výjimky, nahradily moderní technologie LED diody. Jejich výhody a vývoj jsou již na takové úrovni, že prakticky světelnou reklamu naprosto ovládají. Jejich využití pro účely světelné reklamy a především pak pro reklamy typu TOP Design provedení, je nepostradatelné. Výhody jsou značné. LED nabízí diametriálně odlišné rozměry světelné reklamy v provedení ve 3D, kdy profil může být velmi tenký, a to je pro design velmi důležitý aspect. Jejich spotřeba el. energie je v porovnání s konkurenčními neonovými systémy až o 80% nižší. To zadavatele nutí k zamyšlení využití této moderní technologie světelného zdroje LED diody, co se návratnosti investice týká.

Důležitý je však pečlivý výběr LED modulů od dodavatelů těchto technologií. NEON centrum se tímto moderním světelným zdrojem zabývá od samotného počátku a získal tím  velký náskok před konkurencí a bohaté zkušenosti v jejich použití, včetně prověření kvality a trvanlivosti. Jednoznačně preferujeme kvalitní a prověřené LED diody od značkových výrobců a dodavatelů. Nekvalitní a neprověřené LED diody jsou pak velkým zklamáním odběratelů, protože reklama tak v krátkém časovém úseku ztácí na intenzitě světla až o 50%, někdy i více. Nebo jednoduše úplně vyhasnou za poměrně krátkou provozní dobu. Námi používané LED diody mají zaručenou trvanlivost 50 000 až 80 000 svítících hodin.

  • ENTERPRISE OFFICE CENTER

    Production and installation of advertising signs for ENTERPRISE OFFICE CENTER, Praha. Realization: 2016.

  • KOSTAL ČR

    Production and installation of advertising signs for KOSTAL – Zdice u Prahy. Realization: 2017.

More news