GARANCE A ZÁRUKY

Pro investory a zadavatele
blog

Pro investory a zadavatele jsou důležité garance a záruky dodavatele na vyrobená a dodaná reklamní zařízení. Ta při výběru dodavatele nesmí být opomenuta. Jedna věc je zařízení vyrobit a nainstalovat, druhá věc je pak jejich kvalitní servis a údržba, odstranění závad při hlášených reklamacích a taktéž pozáruční opravy.

Kromě správně zvolené technologie reklamních zařízení, správných pracovních postupů, výběru materiálů, pečlivé přípravy, důmyslného konstrukčního řešení a kvalitně vypracovaných posudků či projektové dokumentace atd., zůstává tou největší garancí záruky samotný dodavatel reklamních zařízení.


blog

Za společností NEON centrum je historie a hovoří za ní množství i kvalita výrobků, tradice a dlouhodobé spolupráce s mnoha spokojenými obchodními partnery.

To všechno jsou ukazatele, které o společnosti hodně napoví. A tím napomůžou korigovat také Váš správný směr při výběru nejlepšího dodavatele pro Váš projekt.

Pojištění společnosti

NEON centrum s.r.o. má uzavřenou platnou pojistnou smlouvu pro pojištění podnikatelských rizik u Kooperativa pojišťovna, a.s., Viena Insurance Group.

Bezpečnost práce

V neposlední řadě společnost klade velký důraz na dodržování bezpečnosti práce, proškolování pracovníků na BOZP (Bezpečnost a ochrana zdraví při práci), či oprávněnost a platnost certifikace na výškové práce.


blog

hidden

© NEON centrum s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Realizace: WEBDESIGNservis s.r.o.