NOVÉ TECHNOLOGIE

...a jejich využití v signmakingu.
blog

Od samotného vzniku společnosti NEON centrum, byl konstruktéry kladen velký význam na sledování vývoje nových technologií a jejich využití v oblasti signmakingu. S velkým zájmem společnost věnuje pozornost novým materiálům a systémům nejen pro velkoplošnou světelnou reklamu a infosystémy. A pravidelně tak zavádí vyzkoušené a časem ověřené technologie do dalších projektů.

V oblasti nových technologií světelných zdrojů LED je vývoj na světovém trhu velmi dynamický. Prakticky každým rokem se dostane na trh spousty nových světelných systémů s nejrůznějšími technologickými novinkami a pokročilými vymoženostmi.

blog

Pro signmaking jsou však u technologie světelných systémů LED nejpodstatnější kvalita, trvanlivost s ohledem na nejrůznější povětrnostní podmínky a samozřejmě úspora energie. V případě společnosti NEON centrum také vše s maximálním ohledem na dopad na životní prostředí.

Z větší části je každá světelná reklama specifická. Ať už tvarem, svými rozměry, zvoleným profilem nebo ukotvením na prosklené fasády, střechy, výškové reklamní věže, totemy apod. To vše vyžaduje promyšlené speciální konstrukční řešení a také správně zvolený světelný zdroj. Nevhodně zvolený LED systém u světelných reklamních zařízení pak způsobí nejen nedostatečný požadovaný světelný efekt reklamy, ale i řetězec nejrůznějších závad a s tím spojených nákladů na jejich odstranění. U výškových instalací, zejména u reklamních zařízení ukotvených na složitě dostupných místech, jsou pak opravy s použitím výškové pracovní plošiny o dost nákladnější. Pověřený tým společnosti NEON centrum pečlivě volí použití nejvhodnějších světelných zdrojů, a to pro každý projekt zvlášť, podle složitosti a povahy umístění.

blog

hidden

© NEON centrum s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Realizace: WEBDESIGNservis s.r.o.